Z naszymi produktami Twój plon urośnie błyskawicznie

Agraplant

25-640 Kielce
ul. Jurajska 10/3

 

Poniedziałek - Piątek

08.00 - 16.00
+48 793-500-003

Witamy na stronie Agraplant

Zmieniamy się dla Was. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna naszej strony przypadnie Państwu do gustu, a odnalezienie informacji o naszych produktach stanie się prostsze. Aby było łatwiej korzystać, nowa strona została dostosowania do urządzeń mobilnych.

W działe Produkty znajdą Państwo opisy,oraz zdjęcia naszych produktów.

O nowościach produktowych oraz ważnych wydarzeniach z życia naszej firmy będziemy Państwa nainformowali bieżąco na Facebooku.

W każdej chwili możesz przejść do naszego e-Sklepu i dokonać zakupów.

Zapraszamy do kontaktu. Będziemy Państwu wdzięczni za uwagi i sugestie.

 

image
 
Humusy

Skład: 90% kwasów humusowych w s/m z czego 50% kwasów huminowych i 50% kwasów fulwowych. HumiAgra to czysty ekologicznie produkt na bazie naturalnych substancji humusowych. Jest  to preparat otrzymywany metodami hydrolityczno-oksydacyjnego rozkładu lignosulfonianu. Jest to mieszanina kwasów huminowego i fulwowego oraz ich soli z kwasami fulwowymi które przeważają . Zawiera mikroelementy (pierwiastki śladowe) w postaci chelatowej. Jest to ciemnobrązowy proszek o charakterystycznym zapachu.

Czytaj więcej
image
 
Bakterie

Produkt bakteryjny dla roślin uprawianych w glebie. Wspiera rośliny przed negatywnym oddziaływaniem na rośliny patogenów chorobotwórczych, w uprawach w glebie oraz innych podłożach organicznych. Odpowiednio dobrana mieszanka bakterii w dużym stopniu ogranicza występowanie chorób, poprzez ograniczanie namnażania się bakterii i grzybów chorobotwórczych. Proces ten polega na konkurowaniu pożytecznych bakterii z bakteriami i grzybami chorobotwórczymi o substancje odżywcze i przestrzeń.

Czytaj więcej

 

 

images
Probiotyki

Probiotyki dla wszystkich ras, typów, grup wiekowych i technologicznych.

Czytaj więcej
images
Do gnojowicy

Bakterie GnoAktiv poprawiają warunki środowiskowe i sanitarne w obiektach inwentarskich.

Czytaj więcej

 

 

Dlaczego My

 
Doświadczenie na rynku

Jesteśmy godnym zaufania partnerem. Mimo dużego doświadczenia ani na chwilę nie spoczywamy na laurach. Ciągle rozwijamy nasze kompetencje.

 
Najwyższa jakość obsługi

Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację począwszy od pierwszego kontaktu, przez proces końcowej realizacji zamówienia.

10
lat doświadczenia
509
zadowolonych klientów
24
zaufanych konsultantów

Opinie klientów

Co sądzą o naszej firmie obecni klienci?
Czy nasze produkty spełniają ich oczekiwania?

Przejdź do naszego e-Sklepu

Aktualna oferta